Start
Profil
Pino quizy
pino gry
o pino
dodano: 29.03.2009 przez agne.brezoianu | TAGI: premiery, pieniądze, pisf, kochaj i tańcz
Od dawna słyszę, że z polskim filmem gorzej już być nie może. Kolejne premiery udowadniają jednak, że poziom dna wciąż się obniża. Co gorsza, za te beznadziejne produkcje płacą wszyscy Polacy.
 
Na to pytanie znalazł odpowiedź Kazimierz Czekaj, znany krakowski piekarz a także radny wojewódzki z Platformy Obywatelskiej. Twierdzi, że można zaoszczędzić spore kwoty na zmianie dostawcy prądu.
 
dodano: 29.03.2009 przez WiXa | TAGI: dziennik polski teatr słowackiego bilet kraków
Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie - jako pierwszy w Polsce – będzie oferował płatność za bilet przez telefon komórkowy.
 
dodano: 28.03.2009 przez Travers
Nadrzędna zasada szacunku do czytelnika wymusza konieczność uprzedniego przeczytania własnych wypocin przed ich przekazaniem do lektury innym, niestety coraz rzadziej jest stosowana...
 
dodano: 28.03.2009 przez WiXa | TAGI: boso przez świat, wojciech cejrowski
Ostatnio gościem specjalnym na sali plenarnej uniwersytetu Wrocławskiego był Wojciech Cejrowski nazywany często naczelnym kowbojem Polski. „Pirania jest głupią rybą –rybą zerojedynkową” wystarczy pomyśleć, aby ją złowić... ;)
 
dodano: 28.03.2009 przez alekb | TAGI: magiaperswazji buczny biznes długi
Pewien biznesmen popadł w kłopoty finansowe. Wierzyciele nękali go telefonami w sprawie niezapłaconych zobowiązań. Dostawcy domagali się płatności za dawno już dostarczony towar.
 
dodano: 28.03.2009 przez WiXa | TAGI: dziennik polski telewizja regionalna media
Witold Gadowski porównuje telewizję publiczną do niezatapialnego lotniskowca, z którego startują rozmaite osobistości.
 
dodano: 27.03.2009 przez WiXa | TAGI: samotne wychowywanie, ulga na dziecko, urząd skarbowy, pit
Samotny rodzic w Urzędzie Skarbowym- z jakich ulg może skorzystać i jakie warunki musi spełniać, aby w US miał statut osoby samotnie wychowującej dzieci...
 
Nieznajomość Biblii wśród moich Rodaków jest zatrważająca. Najgorsze jest to, że papieże i biskupi oddalają ludzi od Zbawiciela…
 
dodano: 27.03.2009 przez WiXa | TAGI: samobójstwo, wybuch, eksplozja, granat
33-letni mężczyzna wysadził się w powietrze, detonując wojskowy granat w swoim domu. Według policji, popełnił samobójstwo po kłótni z konkubiną.
 

 
REKLAMA
 
TELEWIZJA NA ŻYWO
 
 
5 NAJLEPIEJ OCENIANYCH ARTYKUŁÓW
21.09.2009 10:24:34
02.06.2009 19:31:08
09.06.2009 18:03:13
27.04.2009 18:23:22
 
zobacz więcej
 
SZUKAJ W PINO
 
Społeczność Witamy w serwisie Pino.pl. Nasz serwis to

nowoczesny portal społecznościowy

w pełni tworzony przez naszych Użytkowników. Dołącz do naszej społeczności. Poznaj świetnych ludzi, kontaktuj się z nimi, baw się rozwiązując quizy, graj w gry, twórz własne blogi, pokazuj swoje zdjęcia i video. Pino.pl to serwis społecznościowy dla wszystkich tych, którzy chcą świetnie się bawić, korzystać z wielu możliwości i poznać coś nowego. Społeczność, rozrywka, fun, ludzie i zabawa. Zarejestruj się i dołącz do nas.
Pino
Reklama
O Pino
Polityka prywatności
Pomoc
Regulamin
Blog
Reklamacje
Kontakt
Polecane strony
Darmowy hosting
Playa.PL - najlepsze gry
Filmiki
Miłość
Prezentacje